תמהיל משכנתא דיגיטלי

משכנתא לוקחים עם AMG

חברת ייעוץ משכנתא הגדולה והמובילה בישראל

חדש תמהיל משכנתא דיגיטלי מותאם אישית

איך זה עובד ?

תהליך בניית תמהיל דיגיטלי >>

מלאו פרטים שיעזרו ליועצי המשכנתאות שלנו להבין אתכם. את הפרופיל ואת הצרכים הפיננסיים שלכם  עכשיו וגם בעתיד. זה הצעד הכי החשוב והיחידי מבחינתכם.
היועץ יבנה שני מסלולים אפשריים הכדאיים ביותר מבחינה כלכלית המצויים כעת במערכת הבנקאית ותואמים לך באופן אישי.
זהו.. זה אצלך. בשלב הזה תקבל  2 תמהילי משכנתא איתם תוכל לגשת לבנק ולבצע מכרז בין הבנקים.

למה AMG

בגלל הניסיון העשיר וארוך השנים תדע שאתה בידיים טובות

חברת הייעוץ משכנתאות הגדולה והוותיקה בישראל

עם וותק של 15 שנות ניסיון AMG מספקת ללקוחותיה שירות מקצועי בתחום

צוות החברה מלווה את הלקוח בכל שלבי נטילת ההלוואה, בונה עבורו את התמהיל המשכנתא הטוב ביותר, בהתאם לפרופיל האישי והפיננסי שלו, ודואג להשיג עבורו את התנאים הטובים ביותר מול כל גורמי המימון ובכללם הבנקים וחברות הביטוח. בנוסף, החברה חוסכת ללקוחותיה זמן יקר ומשאבים ומבצעת עבורם את כל הצדדים הטכניים הכרוכים בקבלת ההלוואה ובכלל זה השגת המסמכים והאישורים הנדרשים מהבנקים, ממשרדי הטאבו, רואה החשבון וכל גורם רלוונטי אחר. במשך השנים ליוותה החברה אלפי נוטלי משכנתאות וממחזרי משכנתאות בהיקף כולל של מיליארדי שקלים והשיגה ללקוחותיה חסכון עצום בתשלומי המשכנתא.

רק ניסיון עשיר וארוך שנים זה, יחד ההיכרות המעמיקה עם כל גופי המימון הבנקאיים והחוץ בנקאיים, מאפשרים ל- AMG להציע ללקוחותיה פתרונות מימון מקוריים ויצירתיים הנותנים מענה ייחודי המותאם לצרכיו האישיים של כל לווה.

פשוט, לשלם פחות !

חוסכים לכם כסף במשכנתא

חברת  AMG  מתחייבת חוזית להשיג את המשכנתא המתאימה והנכונה ביותר עבורך, בקלות ועם  חסכון מקסימלי בגובה החזר המשכנתא. ייעוץ טרום משכנתא בחברת AMG  עשוי לחסוך לך בממוצע סכום של כ- 70,000 ₪.